Na D1 přibudou řidičům další komplikace

Praha – Řidičům na dálnici D1 přibude další komplikace. Nejen, že probíhá modernizace čtyř úseků uvedené dálnice, teď přibývají dvě omezení mezi 55. a 94. kilometru.

Přidejte svůj názor

Dálnice D1 v průběhu opravy

Dnes začínají práce na opravě asfaltového povrchu mezi 55. a 94. kilometrem v úsecích u sjezdů na Soutice a Humpolec. Postupně má být opraveno 17 kilometrů v osmi úsecích. Důvodem oprav je rozpadající se asfaltový pokryt. Zprávu přinesl server Českého rozhlasu.

Od září do října potrvá modernizace na úseku číslo 9. Polovinu z uzavřených dvaceti kilometrů se bude týkat modernizace, druhá půle pak bude uzavřena kvůli opravě asfaltového povrchu. Uvedl pro Český rozhlas Jan Hoření z Ředitelství silnic a dálnic.

Dálnice D1 je nejstarší a nejdelší dálnicí v České republice a spojuje Otravu přes Brno s Prahou. Úsek mezi Brnem a Prahou patří mezi nejvytíženější komunikace v zemi. Stejný úsek je panevropského koridoru Berlín/Norimberk – Praha – Bratislava – Budapešť – Costanta/Soluň/Istanbul.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Peklo v Praze: Doprava kolabuje, auta stojí v kolonách, do toho nehoda…

09.07.2018 19:07 Aktualizováno Praha - V centru Prahy kolabuje doprava. Na řadě silnic jsou omezení, frézuje se například povrch…

Na Svitavsku se srazil autobus s autem, pět lidí zraněno

24.06.2018 17:32 Aktualizováno Praha - Na silnici I/43 v Rozhraní na Svitavsku se dnes odpoledne kolem 14:00 srazil osobní vůz…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama