Stavební práce uzavřou Vladislavovu ulici v Praze

Praha - Pražská Vladislavova ulice bude od 15. do 19. února uzavřená, v místě se totiž bude montovat jeřáb pro stavbu Copa Centrum na Národní třídě. V pátek to oznámil magistrát hlavního města.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Vladislavova ulice bude uzavřena v úseku Purkyňova – Charvátova. Objízdná trasa za uzavřený úsek bude vedena ulicemi: Vodičkova – Palackého – Jungmannova – Charvátova a Vladislavova – Purkyňova – Spálená.

Ulice Charvátova bude přístupná od ulice Jungmannova v obousměrném režimu. V Jungmannově ulici od ulice Palackého po ulici Charvátova bude také obousměrný režim.

Ve Vladislavově ulici zůstane zachována průchodnost chodníků s možností vstupů do objektů. Současně se omezí parkování před objekty Vladislavova 19, 20 – 26 (sudá), Jungmannova 33/27, 32/25, 31/23.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Provoz na D1 u Jihlavy zkomplikovala nehoda. Jeden mrtvý, přistával…

17.08.2018 14:40 Aktualizováno Jihlava - Na dálnici D1 u Jihlavy dnes havarovalo auto, jeden člověk zemřel. Nehoda komplikovala…

Na Velkou cenu míří do Brna první fanoušci, doprava zatím bez problémů

03.08.2018 16:40 Brno - Kvůli motoristické Grand Prix ČR silničních motocyklů panují obavy, že doprava v okolí Brna…

Dálnice u Ostravy přes hodinu stála, hledač pokladů našel munici z války

31.07.2018 21:15 Aktualizováno Klimkovice - Nález nevybuchlé munice z 2. světové války zastavil dnes v obou směrech provoz na D1…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama