Sníh ochromil Liberecko: 12 nehod, lidé uvázli v autech

Liberec - Do čtvrtečního poledne vyjížděli hasiči v Libereckém kraji již ke dvanácti zásahům. Z toho v osmi případech šlo o dopravní nehody, za kterými stojí dopolední sněžení. Uvedla to mluvčí libereckých hasičů Zdenka Štrauchová.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

K prvnímu zásahu vyráželi turnovští profesionálové po osmé hodině ranní, a to na komunikaci R 10 ke sjezdu na Příšovice. Cestou zpět pak "narazili" na další dopravní nehodu, a to v Ohrazenicích, v místě sjezdu na Liberec, kde osobní vozidlo zcela blokovalo pravý jízdní pruh.

"V akci jsou hasiči také v horských oblastech, na komunikaci č. 286 z Hrabačova na Vítkovice řidička se svým autem skončila mimo silnici nad vodou," uvedla mluvčí. Před půl jedenáctou byli jilemničtí hasiči potřební u nehody v Roztokách u Jilemnice, kde nákladní auto sjelo do příkopu a zablokovalo silnici. Na pomoc s vyproštěním byli povoláni také semilští hasiči se svým jeřábem.

Taktéž v příkopu skončil řidič peugeotu boxer na silnici I/13 u Jablonného v Podještědí. Hasiči zajistili vozidlo proti požáru a po provedení likvidačních prací se vrátili na základnu. Na žádost policistů dorazili dobrovolní hasiči z Dubé do části obce Deštná na Českolipsku, kde o sebe zavadily sypač s autobusem a bylo třeba zasypat a uklidit uniklé pohonné hmoty.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Peklo v Praze: Doprava kolabuje, auta stojí v kolonách, do toho nehoda…

09.07.2018 19:07 Aktualizováno Praha - V centru Prahy kolabuje doprava. Na řadě silnic jsou omezení, frézuje se například povrch…

Na Svitavsku se srazil autobus s autem, pět lidí zraněno

24.06.2018 17:32 Aktualizováno Praha - Na silnici I/43 v Rozhraní na Svitavsku se dnes odpoledne kolem 14:00 srazil osobní vůz…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama