Pozor na dálnici D10. V noci se bude bourat most mezi Brandýsem a Starou Boleslaví

Brandýs nad Labem - Dálnice D10 mezi Brandýsem nad Labem a Starou Boleslaví je od dnešních 19:00 hod. uzavřena, v noci se bude bourat jedna část mostu. O dalším víkendu má být zdemolována druhá polovina. Objízdné trasy povedou přes okolní exity. Řidiči z dálnice sjedou na 10. kilometru na Brandýs nad Labem a vrátí se zpět na 14. kilometru ve Staré Boleslavi.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Dělníci budou v noci bourat polovinu starého mostu přes dálnici u Brandýsa nad Labem směrem na Mladou Boleslav. 

Odpoledne byla doprava svedena do jednoho pruhu a stavebníci na místě chystali techniku. Od 19:00 je D10 neprůjezdná. "Dálnice je uzavřena, zahájili jsme bourací práce," uvedla mluvčí stavební firmy Eurovia CS Iveta Štočková. Auta by se na dálnici měla vrátit v neděli zhruba v 09:00.

Policejní mluvčí Jana Dětská půl hodiny po uzavření dálnice řekla, že žádné dopravní problémy nejsou hlášeny. "Je to bez komplikací," dodala.

Místo zdemolovaného mostu stavbaři postaví nový. Stavba slouží jako jedna z mimoúrovňových křižovatek na dálnici pro sjezd do Brandýsa nad Labem či na opačnou stranu směrem k Zápům. Podle Středočeského kraje, který je investorem, bude nový most stát 54,1 milionu korun.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Peklo v Praze: Doprava kolabuje, auta stojí v kolonách, do toho nehoda…

09.07.2018 19:07 Aktualizováno Praha - V centru Prahy kolabuje doprava. Na řadě silnic jsou omezení, frézuje se například povrch…

Na Svitavsku se srazil autobus s autem, pět lidí zraněno

24.06.2018 17:32 Aktualizováno Praha - Na silnici I/43 v Rozhraní na Svitavsku se dnes odpoledne kolem 14:00 srazil osobní vůz…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama