Dálnice D52 je ve směru na Brno zavřená. Hořel kamion, překládá se náklad

Brno - Dálnice D52 je ve směru na Brno uzavřená kvůli požáru návěsu kamionu na 14. kilometru. Hasiči sice oheň uhasili kolem páté hodiny ranní, do 12:00 bude ale trvat přeložení nákladu a odtah torza návěsu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Auta na dálnici sjíždějí a najíždějí na 16. kilometru poblíž Hrušovan u Brna. Při požáru se nikdo nezranil, podle mluvčího jihomoravských hasičů Jaroslava Mikošky se odhadovaná škoda pohybuje okolo 100 tisíc korun.

Hasiči dostali oznámení o požáru kolem čtvrté hodiny ranní. "Hořel návěs kamionu, který převážel kovové sloupky. Do půl hodiny jsme měli požár pod kontrolou, za další hodinu jsme ho zlikvidovali," uvedl Mikoška s tím, že při zásahu byla dálnice uzavřená asi půl hodiny.

Po páté hodině se začalo jezdit jedním jízdním pruhem, po osmé hodině se dálnice znovu uzavřela. Společnost zajišťující havárie a odtah nákladních aut musí přeložit náklad z návěsu a pak odtáhnout jeho shořelé torzo.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Peklo v Praze: Doprava kolabuje, auta stojí v kolonách, do toho nehoda…

09.07.2018 19:07 Aktualizováno Praha - V centru Prahy kolabuje doprava. Na řadě silnic jsou omezení, frézuje se například povrch…

Na Svitavsku se srazil autobus s autem, pět lidí zraněno

24.06.2018 17:32 Aktualizováno Praha - Na silnici I/43 v Rozhraní na Svitavsku se dnes odpoledne kolem 14:00 srazil osobní vůz…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama