Nehoda nákladního auta uzavřela provoz na Prostějovsku. Na silnici R46 se stojí

Olomouc - Aktuálně zasahují jednotky hasičů (stanice Prostějov a SDH Brodek u Prostějova) u dopravní nehody kamionu na R46, provoz na komunikaci je zcela uzavřen, důvodem je převrácení nákladního vozidla přes všechny průjezdné pruhy. Informuje server Události112.

Přidejte svůj názor

Fotografie z místa dopravní nehody

Nehoda se stala kolem 6:00. V poledne byl podle krajského policejního mluvčího Josefa Bednaříka provoz obnoven jedním jízdním pruhem v obou směrech. "Levé jízdní pruhy jsou zatím uzavřeny z důvodu opravy poškozených vozidel," řekl policejní mluvčí.

Nehoda se stala ve chvíli, kdy se kamion převážející palety s briketami převrátil a zablokoval oba pruhy. Na místě zasahovali také hasiči, na pomoc se jim vydali kolegové z Jihomoravského kraje. Objízdné trasy byly vedeny po místních komunikacích. Vzhledem k tomu, že jsou tamní silnice úzké, se na objízdných trasách podle Bednaříka tvořily značné kolony.

K události dorazila také mezikrajská pomoc hasičů Jihomoravského kraje. Hasiči nejprve asistovali zdravotnické záchranné službě, poté pokračovali v nutných protipožárních zabezpečení a likvidaci úniku provozních kapalin sorbentem.

Nyní je prováděno odstranění středových svodidel pro vyproštění vozidla a řešíme odstranění vysypaného nákladu (peletky).

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dálnici D35 u Olomouce ráno uzavřela nehoda, řidiče vyprošťovali hasiči

16.07.2018 11:08 Aktualizováno Olomouc - Na dálnici D35 za Olomoucí ve směru na Mohelnici se dnes brzy ráno srazila dvě auta,…

U Prahy havaroval kamion, deset tun skla se vysypalo na vozovku

11.07.2018 16:15 Lázně Toušeň - V Lázních Toušeň nedaleko Prahy dnes havaroval nákladní automobil převážející tuny…

Tragický prodloužený víkend: Na silnicích zemřelo šest lidí, 30 těžce…

08.07.2018 15:37 Praha - Prodloužený víkend byl na českých silnicích tragický, zahynulo už šest lidí. Počet těžce…

Auto zabilo chodce na D46, mrtvý řidič na Šumpersku. Vážná nehoda i na D2

08.07.2018 13:04 Aktualizováno Brno/Prostějov/Šumperk - Šest lidí se dnes ráno zranilo při havárii rumunské dodávky na dálnici D2.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama