Vlak srazil opilou bezdomovkyni, jejího přítele těsně minul

Praha - Vlak srazil v pondělí v noci v pražské Michli opilou ženu bez domova. Nehodu přežila, jejímu příteli zřejmě zachránilo život to, že když se nešťastnici snažil odvléci z kolejí, uklouzl a spadl z náspu.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Nehoda se stala kolem půlnoci poblíž ulice Nad Slávií. Dvojice značně posilněná alkoholem, žena na tom údajně byla o poznání hůře a sotva stála na nohou, se vydala po kolejích směřujících na odstavné nádraží Praha-jih.

Strojvedoucí přijíždějícího vlaku je v zatáčce viděl na poslední chvíli, i tak stihnul houkat a zatáhnout za rychlobrzdu. Podle jeho výpovědi stačil muž uskočit, žena však ne.

Vlak dotyčnou odhodil vlevo na násep a zastavil po pár desítkách metrů. Zraněnou ženu ošetřili přivolaní záchranáři a společně s hasiči ji odnesli do přistavené sanitky.

Ženin přítel nešťastnou událost líčil tak, že se ji snažil za ruku odtáhnout pryč, ale uklouzl při tom na štěrku a spadl mimo koleje. Nutno podotknout, že byl oproti své přítelkyni střízlík.

Nehodě předcházela pitka čtyř bezdomovců u nedalekého obchodního domu v Edenu. Dva muži nabídli zmíněné dvojici nocleh ve stanu v lesíku pod Bohdalcem.

Jenže muž se ženou se tam vydali napřed, ač neznali cestu. Druzí dva je sice navigovali po telefonu a vydali se za nimi, ale nestačili jim zabránit v tom, aby zabloudili na koleje.

Případem se zabývají policisté. Nikoho nezadrželi, vše nasvědčuje tomu, že to byla nešťastná náhoda.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Dálnici D35 u Olomouce ráno uzavřela nehoda, řidiče vyprošťovali hasiči

16.07.2018 11:08 Aktualizováno Olomouc - Na dálnici D35 za Olomoucí ve směru na Mohelnici se dnes brzy ráno srazila dvě auta,…

U Prahy havaroval kamion, deset tun skla se vysypalo na vozovku

11.07.2018 16:15 Lázně Toušeň - V Lázních Toušeň nedaleko Prahy dnes havaroval nákladní automobil převážející tuny…

Tragický prodloužený víkend: Na silnicích zemřelo šest lidí, 30 těžce…

08.07.2018 15:37 Praha - Prodloužený víkend byl na českých silnicích tragický, zahynulo už šest lidí. Počet těžce…

Auto zabilo chodce na D46, mrtvý řidič na Šumpersku. Vážná nehoda i na D2

08.07.2018 13:04 Aktualizováno Brno/Prostějov/Šumperk - Šest lidí se dnes ráno zranilo při havárii rumunské dodávky na dálnici D2.…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama