Hádala se o jízdenku, její přítel nakonec zmlátil revizory

Praha - Střet s revizorem ve veřejné dopravě může skončit všelijak. Na internetu se objevilo video, na kterém se mladá dívka dohaduje s dvojicí revizorů, kteří ji proti její vůli zadržují na ulici. Kdo je v právu? A může revizor zadržet černého pasažéra? Incident, který je zachycen na videu končí příchodem přítele zadržované dívky, který agresivně a razantně svou milou ze spárů revizorů vysvobodí. Jeho jednání je však naprosto za hranou zákona a slušného chování.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Tramvaje v Praze, ilustrační fotografie

Práce revizora je velmi nevděčná a často se stávají terčem nadávek a dokonce i fyzických útoků. A přesně to potkalo dva revizory na pražském Andělu. Celý incident natočil na video jeden z přihlížejících.

Mladá dívka tvrdí, že si smazala jízdenku z telefonu a odmítá se s revizory dále bavit. Ti ji však drží za bundu a později za tašku a požadují po ní její občanský průkaz, případně vyčkávají do příjezdu policejní hlídky. 

V každém případě celý incident končí napadením jednoho z revizorů mladým mužem. Ten přichází, aby dostal dívku ze zajetí revizorů a opravdu se s celou situací nemaže. Vůbec se nepokouší o nějakou domluvu, ale ihned útočí na jednoho z mužů. Ten se brání, ale zadržet dívku dál se mu už nedaří.

Revizor, který figuruje v tomto videu, je nápadně podobný revzorovi, který měl před několika měsíci pokutovat muže v metru za to, že má v ruce mobilní telefon. Z pořízených záběrů není jisté, zda se opravdu jedná a jednoho a toho samého muže, nicméně je mu minimálně velmi podobný.

Témata: MHD Praha | Tramvaje
Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze se srazily tramvaje, sedm lidí je zraněno

13.08.2018 12:23 Aktualizováno Praha - Nedaleko tramvajové zastávky Anděl v Praze 5 se dnes kolem 10:30 srazily dvě tramvaje,…

Nejezdí část metra linky B, pod soupravu spadl člověk

08.08.2018 15:44 Praha - Kvůli pádu člověka pod soupravu metra ve stanici Lužiny nejezdí linka B mezi Zličínem a…

Dívky si v Praze "stoply" metro, strojvedoucí je pustil do kabiny. Kauzu…

07.08.2018 13:24 Praha - Pražský dopravní podnik prošetřuje strojvedoucího metra, který minulý pátek pustil do…

Ostré spory kvůli metru D? Společný podnik DPP a Penty se odkládá

17.07.2018 13:46 Praha - Na výkupu pozemků a rozvoji okolí stanic linky metra D se měly společně podílet Penta a…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama