Drama v metru: Pod soupravu spadl další nešťastník

Praha - Velké štěstí měl muž, který ve stanici metra Kobylisy spadl do kolejiště metra. Stalo se to v úterý. Ačkoliv se zřítil z téměř dvoumetrové výšky, utrpěl pouze lehčí zranění. Cestující ho navíc vytáhli ven, než přijela souprava. Za posledních sedm dní je to v této stanici už druhý podobný případ.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Za celou nehodu může pravděpodobně alkohol. Muž byl podle všeho totiž pořádně opilý. Když po schodech přicházel k nástupišti, v alkoholovém oparu ještě viděl, že tam stojí vlak. Než k němu ale stihl dojít, souprava se rozjela. A muž, který chtěl nastoupit, šlápl do prázdna. Pád byl pochopitelně nevyhnutelný.

Naštěstí se mu nic nestalo a našli se i duchapřítomní lidé, kteří mu pomohli zpět na peron. Celou nehodu natočila bezpečnostní kamera, no a ty obrázky opravdu stojí za to. Uvidíte je už v Odpoledních televizních novinách, které začínají v 17 hodin.

Metro přes hodinu stálo. V kolejišti Nuselského mostu se procházel člověk!
Ve stejné stanici se podobná nehoda stala už minulý týden. Tehdy se z nástupiště zřítil muž, který za chůze hledal v batohu mobilní telefon. Celkově je to od začátku roku čtvrtá taková nehoda.

Témata: Metro | MHD Praha
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

V Praze se srazily tramvaje. 23 zraněných, zasahoval speciální vůz Atego

29.06.2018 16:20 Aktualizováno Praha - Karambol dvou tramvají na zastávce Štěpánská v Ječné ulici v Praze si dnes po poledni…

Opencard definitivně končí, Praha ji nezařadí do nového systému

12.06.2018 10:22 Praha - Pražští radní dnes rozhodli o ukončení platnosti karet opencard, které nebudou mít nahrán…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama