V Praze vykolejil osobní vlak, provoz na trati do Turnova je omezen

Praha - Ve stanici Praha-Čakovice dnes vykolejil osobní vlak a nehoda komplikuje železniční dopravu směrem na Turnov. Původní předpoklad obnovení provozu v 11:00 České dráhy posunuly na 14:00.

Přidejte svůj názor

Vlaky

Nehoda se stala kolem 07:00. "Došlo k vykolejení jednoho podvozku motorového vozu na výhybce, je to bez zranění," řekl mluvčí Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Pavel Tesař. Kolik lidí ve voze cestovalo, nevěděl. "Vlak s cestujícími mířil z Prahy-Vršovic do Všetat," dodal mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Nehoda způsobila škodu na trati 200.000 korun a na vlaku 90.000 korun.

V úseku Měšice - Praha-Satalice je provoz přerušen a vlaky nahradily autobusy.

Podle webu Českých drah a Pražské integrované dopravy jsou rychlíky mezi Prahou a Mladou Boleslaví odkloněny přes stanice Poříčany a Nymburk město. Stanice Praha-Vysočany, Praha-Čakovice, Neratovice a Všetaty nejsou obsluhovány.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

U Nymburku do sebe narazily vlaky. Strojvedoucí to nepostřehl, zastavili…

03.11.2017 15:31 Aktualizováno Nymburk - Mezi Lysou nad Labem a Kostomlaty nad Labem se v noci na dnešek srazily nákladní vlaky,…

Vichřice zastavila vlaky na hlavním koridoru z Prahy do Ostravy

29.10.2017 18:18 Aktualizováno Olomouc - Popadané stromy dnes zastavily vlaky na hlavním železničním koridoru z Prahy do Olomouce,…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Dopravy

reklama
reklama